Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Köşe Koltuk Takımları

Klasik Köşe Takımları ile Zarafeti Evinize Getirin

Genellikle oturma odaları ve salonlarda kullanılan köşe takımları, odanın tam anlamı ile kullanılabilmesi ve özellikle toplu kullanımlarda insanların birbirleri ile iletişimlerinin sürekli olabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Neredeyse her tür oda tipine uygun tasarımlarının bulunabildiği köşe takımı modelleri, kaliteli ürünlerden tercih edilirse uzun yıllar sürecek memnuniyeti ve kullanım rahatlığını da beraberinde getirecektir.

Köşe koltuk takımı tasarımları odada bulunan genel mobilyalar ve duvar rengine uygun olarak değişim göstermektedir. Eğer hali hazırda bulunan bir koltuk takımına ek olarak tercih edilecek ise minimal modeller tercih edilerek, mevcut mobilyaya üstün bir yapı kurması engellenebilmektedir. Fakat özellikle L tipi salonlarda kullanılan ve odanın baş oturma grubu görevini üstlenecek modellerden tercih edilecek ise birkaç sandalye bile desteklenmiş geniş tasarımlar kullanılabilmektedir. Her iki durumda da oda ve eşyalar ile birlikte detaylı inceleme yapılarak her zevke uygun köşe takımı tasarımlarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Lüks, Konforlu ve Modern Köşe Koltuk Takımları

Klasik köşe takımı modelleri en fazla talep alan tasarımlar arasındadır. Farklı renk ve desen seçeneklerinde örneklerin bulunabileceği bu modeller, her tür oda rengi ve mobilya türüne uyum gösterebilmektedir. Kullanılan kumaş kaplamalar isteğe bağlı olarak parlak veya mat seçenekler arasından tercih edilerek, oturma grubunun odada istenilen düzeyde baskın olması ayarlanabilmektedir. Bu ve benzeri taleplerinizi firmamız personeline ilettiğiniz takdirde tavsiye ve önerilerimiz sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Köşe takımları 2013 yılında yoğun bir değişime uğramamış olsa da yeni yılın getirdiği moda akımlarına uygun hazırlanan tasarımlar pek çok farklı konseptte ihtiyaç sahipleri ile buluşmuştur.

Firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli malzemeler ve usta işçilik kalitesi ile hazırladığı mobilyaları uzun yıllardır en uygun maliyetler ile sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda sektördeki en kaliteli ve en ideal köşe takımı fiyatları imkanını sağlayarak uzun ömürlü mobilyalarınız ile mutlu ve huzurlu bir ev hayatı geçirmenizi sağlamaktayız. Her sene olduğu gibi köşe takımları 2014 yılında da yeni tasarımlar ile karşınızda olarak mobilya modası akımlarından yararlanmanıza olanak sağlayacaktır. Detaylı bilgi ve inceleme için web sitemizi kullanabilir veya mağazamıza uğrayabilirsiniz.