Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Koltuk Takımları

Lüks Klasik Koltuk Takımları

Bir evin kalbi sayılabilecek odalarından birisi de kuşkusuz salonunuzdur. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte en çok vakit geçirdiğiniz mekanınızı içerisinde huzur bulabileceğiniz ve rahat edebileceğiniz, sizin olduğunuz hissedebileceğiniz mobilyalar ile döşemelisiniz. Salonunuz sizi yansıtabilmelidir.

Kendi zevkinizi ve tarzınızı yaşadığınız mekana kolayca yansıtabilmeniz için evinizde bir dekorasyon değişikliği yapacaksanız; sizler için özel olarak tasarladığımız ve ürettiğimiz her tarza ve zevke uygun olan koltuk takımları seçeneklerimize kolaylıkla göz atabilir, en çok beğendiğiniz modeli belirleyerek dekorasyon değişikliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tasarladığımız koltuk takımları genellikle klasik bir tarza sahip olan mobilyalardan oluşmaktadır. Klasik dekorasyon tarzının size sunduğu ihtişamlı, göz alıcı ve şık havayı ürettiğimiz mobilyalar sayesinde evinizde yaratabilirsiniz.

Rahat Koltuk Takımları ile Köşenize Çekilin

Uzun zamandır oldukça popüler olan modern çizgilere sahip sade mobilyalar son zamanlarda popülerliğini kaybetmekte ve yerini modern mobilyalara göre daha gösterişli ve göz alıcı olan klasik mobilyalara bırakmaktadır. Yeniden popülerleşmeye başlayan klasik koltuk takımları sizin de salonunuz için uygun olduğunu düşündüğünüz mobilyalar arasında ise, sizler için özel olarak ürettiğimiz klasik koltuk takımlarına bayılacaksınız ve modeller arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

Kralların ve çok zengin olan kişilerin sahip oldukları güç ve ihtişamı göstermek için kullandıkları klasik koltuk takımları ile sizde mekanınıza şık ve görkemli bir hava katabileceksiniz.

Her zevke ve her tarza uygun olarak oldukça sade ve oldukça göz alıcı olabilecek şekilde ürettiğimiz, tasarladığımız bu takımlar arasından kendi zevkinize göre olan takımı kolaylıkla bulabileceksiniz. Ürettiğimiz mobilyalarda oldukça fazla model seçeneği olduğu gibi çeşitli renk yelpazesi ile de istediğiniz modeli istediğiniz renklerde kolaylıkla bulabileceksiniz.

Lüks Koltuk Takımı ile Salonların Havası Değişiyor

Mobilyalarınızda renk tercihi yaparken kendi zevkiniz ile birlikte mekanınızın boyutlarını da ön planda tutmanız gerekmektedir. Sizler için ürettiğimiz koyu renkli koltuk modelleri geniş bir kullanım alanına sahipseniz sıkıntı çekmeden kullanabilirsiniz. Ancak kullanım alanınız küçükse, koyu renkli mobilyalar mekanınızı olduğundan daha küçük göstereceği için daha açık renkli mobilyaları tercih etmelisiniz.

Mobilya tasarımlarımız arasında bulunan açık renkli koltuklar ile hem ufak mekanlarınızı daha aydınlık ve ferah gösterebilirsiniz, hem de daha sade bir dekorasyon istiyorsanız açık renkler ile fazla gösterişli olmayan ama şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Mekanınıza ve sizin tercihlerinize göre en uygun mobilyaları sitemizden inceleyebilir, kararınızı modellerimize görerek verebilirsiniz.