Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Klasik Kanepe Modelleri

Konforlu Lüks Kanepe Modelleri

Oturma odası ve salonlarda kullanılan kanepe, oturma grubunun en önemli parçası konumundadır. Bazı durumlarda herhangi bir ek mobilyaya gerek duyulmaksızın kendi başlarına da tercih edilen kanepe modelleri, rahatlık ve evin geneli ile uyum açısından olumlu bir grafik sergilemeleri için profesyonelce hazırlanmış parçalardan seçilmelidir. Firmamız bu anlamda sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca en kaliteli kanepe takımları modellerini sizlerle buluşturmuş ve başarılı çizgisinden çıkmadan hizmetlerini devam ettirmektedir.

Tekli kanepe modelleri genellikle oturma ve misafir odaları için tercih edilmektedir. Salonlarda kullanılan takımlar genellikle 3 ilâ 4 parçadan oluşsa da, ufak boyutlu odalarda gereksiz yer kalabalığından kurtulmak ve sade bir görüntü yakalamak için 1 veya en fazla 2 parçadan oluşan seçimler yapılmaktadır. Bu tarz modellerin çoklu takımlara göre bir miktar daha özenle hazırlanması zaruridir. Çoklu takımlarda, mobilyaların sahip olduğu ufak eksiklikler yardımcı eşyalar tarafından gizlenebilse de, tekil durumlarda böyle bir şans söz konusu değildir. Mobilya tek başına ortama ağırlığını koyabilmeli ve odanın genelinde mevcut olan uyumu bozmamalıdır. Bu ince ayar ancak ustalıkla üretilmiş eşyalarda sağlanabilmektedir.

Salonların Vazgeçilmez Parçası Kanepe Takımı

Büyük ölçekli salonlarda ise genellikle lüks kanepe modelleri tercih edilmektedir. Misafir ve kişisel kullanım amacı ile iki ayrı köşeye sahip olan salon veya diğer odalarda kullanılan lüks modeller, ev sahibini olduğu kadar ziyaretçileri de mest etmektedir. Parlak kumaş ve ince işlemeler ile hazırlanan bu modeller çoğu zaman birkaç aksesuar ile desteklenerek göz alıcı durum pekiştirilmektedir.

Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmeti uzun yıllardır devam ettirerek değerli eleştirileriniz ile hizmet kalitemizi sürekli arttırmaya gayret ediyoruz. Sektördeki en nadide mobilyaları evleriniz için özel olarak hazırlayıp en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda kanepe fiyatları açısından tavsiye ve önerileriniz doğrultusunda stabil bir satış politikası izlerken, aynı zamanda standartlarımızı da her geçen gün bir kademe üste taşıyoruz. Masko kanepe modelleri arasındaki farkımızı tecrübe edebilmeniz için sizi web sitemize ve mağazalarımıza bekliyoruz. Arzu etmeniz durumunda soru ve görüşlerinizi iletişim adresleri üzerinden firma yetkilerimize yönelterek cevaplarınıza vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.