Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Hakkımızda

YILDIZLAR GÖZE ÇARPAR!

Prestijli dekorasyon projeleri ile klasik mobilya sektörünün yıldızı olan Asortie Mobilya, mekâna değer katan tasarımlar üretiyor. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz özel dekorasyon projelerinde hayallerinizi mekâna nakış nakış işliyoruz. Günün moda anlayışı ile sizin beğenilerinizi harmanlayarak sadece size özel mobilya ve dekorasyon tasarımları ile göz alıcı sanat eserleri üretiyoruz.

FARK EDİLEBİLDİĞİNİZ KADAR DEĞERLİSİNİZ!

“Kalabalıklar içinde fark edildiğiniz kadar değerlisiniz” anlayışı ile yaşam mekânlarına stil kazandıracak lüks mobilyalar üretiyoruz. Sizleri diğerlerinden farklı kılacak tasarımlara imza atıyoruz. Belli kalıplar içinde seri halde üretilmiş ve toplumun geneline sunulmuş, gittiğiniz birçok yerde karşılaşabileceğiniz ve artık herkesin evinde olan standart tasarımlardan her zaman kaçınıyoruz. Kişiye özel, onun kendini mutlu hissedeceği mobilyalar bizim için en iyi mobilyalardır.

HAYALLERİNİZİ MEKÂNA ÇİZİYORUZ.

Sizin hayalinizi belirli kalıplar içine sokmak ve onlara makinelerle şekil vermek kesinlikle bizim tarzımız değil. Ürünlerimizin her biri mekâna kendinizi yansıtan ve el işçiliği ile hayat bulmuş her biri sanat eseri niteliğinde ürünlerdir. Biz mobilya modellerimizi sadece sizler için tasarlıyoruz. Bundaki en büyük destekçimiz ve ilham kaynağımız ise sizin hayalleriniz. Sizlerden aldığımız ilham ile uzun yıllar birlikte yaşayacağınız dayanıklı, zarif ve konforlu mobilyalar üretiyoruz. Dekorasyonda her kullanımda sizlere mutluluk verecek kusursuz ürünleri üretirken yine sizlerin fikirlerini önemsiyoruz. Bu yüzden sipariş anından üretime kadar her aşamada sizin de görüşlerinizi alıyoruz.

SADECE EV MOBİLYASI DEĞİL...

Biz yemek odası takımı, yatak odası takımı, koltuk takımı gibi standart ev mobilyaları yanında genel dekorasyon projeleri de yapıyoruz. Ofis dekorasyonu, villa dekorasyonu, otel dekorasyonu, kamu binaları dekorasyonu gibi yaşam mekânlarını anahtar teslim projelerler ile hayal ettiğiniz duruma getirip size zamanında teslim ediyoruz. Projelerdeki en önemli ilkemiz, tam ve eksiksiz olarak zamanında teslimdir.

Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ SİZ, MİSYONUMUZ MUTLULUĞUNUZDUR.

Bizim tek bir vizyonumuz var; yıllar geçse de sizin aklınızdaki ve gönlünüzdeki güvenilirliğimizi kaybetmemek... Asortie olarak tek bir misyonumuz vardır; sizin için ürettiğimiz ürünlerin size mutluluk katması. Bunun dışındakiler, sadece misyonumuzu destekleyen teferruatlar olabilir.

Bizim imzamızı taşıyan her tasarım, yaptığımız her proje bizim için önemli bir referanstır. Biz sadece sizlerin yapacağı reklamı önemsiyoruz. Televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde, kentin devasa bilboardlarında bizim adımızı çok göremezsiniz. Çünkü biz reklama yapacağımız yatırımı ve enerjiyi müşteri memnuniyeti için kullanıyoruz. Gerisi zaten geliyor…