Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Klasik Dresuar Modelleri

Şık ve Zarif Dresuar Modelleri

Sehpa görevi gören ama ahşaptan yapılan dresuarlar koleksiyonumuzun belki de en çok beğenilen parçalarından biridir. İşçiliği ile göz dolduran bu ev eşyası hemen hemen herkesin evinde bulundurmaktan hoşlanacağı son derece özgün şekilde tasarlanmış eşyalardır. Evinizin bir köşesine yerleştireceğiniz dresuar hem bulunduğu köşeye zarafet ve şıklık katacak hem de stil oluşturmanızı sağlayacaktır.

Klasik dresuar modelleri arasından seçim yaparken pek çok farklı stil ile karşılaşabilirsiniz. Frezya, Amber ve Osmanlı modeli dresuarlardan en az biri kesinlikle sizin tarzınızı yansıtacaktır. Dresuarların aynı zamanda çekmecelerini de kullanabilmeniz başı eşyalarınızı onların içine yerleştirmenizi sağlayacaktır. Üstüne saat koyabileceğiniz gibi vazo gibi aksesuarlar da koyabilirsiniz.

Firmamız dresuar modellerini tasarlarken son derece özgün tasarımlar oluşturmaya özen göstermektedir. Yaşadığınız mekanlara stil kazandırmak firmamız için son derece önemlidir. Mobilyadan çok mekan tasarlamak konusunda usta olan firmamız, pek çok mobilyadan farklı tasarımlar sunduğu için birçok kişinin vazgeçilmezidir. Belirli kalıplarda seri şekilde üretilen dresuar modellerinden farklı olarak daha özgün ve daha yaratıcı tasarımların sergilendiği modellerimiz gittiğiniz pek çok yerde karşılaşabileceğiniz mobilyaların dışında tasarımlar sunmaktadır. Dresuar modelleri hem sizin daha huzurlu ve mutlu olmanızı hem de şıklığı yaşamanızı sağlamaktadır.

Salonların Vazgeçilmez Parçası Klasik Dresuarlar

Dresuar modelleri tasarlanırken standart olmaktan kesinlikle kaçan firmamız özgünlük konusunda son derece hassastır. Hayallerinizin belirli kalıpların içine kıstırılması ve hayallerinize şekil verilmesi kesinlikle firmamız için söz konusu değildir. Tüm ürünler kişinin kendisine hitap eden ve el işçiliği ile hazırlanan son derece zarif tasarımlardır.

Hayalleri mekanlara yansıtan firmamız sadece dresuar modelleri tasarlamaz, aynı zamanda mekan da tasarlar. Hayallerinizden ilham alan firmamız ürünlerini kendisi imal etmekte ve kendisi yurt dışına da ihraç etmektedir. Dayanıklı, şık, zarif ve konforlu olan mobilyalarımızı üretirken müşterilerimizin fikirlerinden de yararlanan firmamız için kaliteden taviz vermemek son derece önemlidir.

Yaşam Mekanlarının Dekorasyonu Bizden Sorulur

Firmamız, sadece ev ve ofis mobilyalarını değil, aynı zamanda villaların dekorasyonunu, hastane dekorasyonunu, otel mobilyalarını, restaurant dekorasyonlarını da gerçekleştirmektedir. Bizim için en önemli referans büyük projelere imza atmaktır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok projeye imza atan firmamız mekanları son derece lüks hale getirmektedir. Projeleri tam ve eksiksiz olarak zamanında teslim etmek bizim için önemlidir.