Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

By | 14 Ağustos 2013

Yemek Odaları evlerimizde daha şık ve daha düzenli sofralar kurmamızda en önemli yardımcılarımız arasındadır. Misafirlerimizi evimizde ağırlar iken daha güler yüzlü olmamızda da katkısı büyüktür yemek odalarının… Şık ve kullanışlı olan Yemek Odası Takımı ile daha huzurlu olabileceğimiz gibi bunu karşımızdakilere yansıtmamız da kaçınılmaz olacaktır. Özellikle ev hanımlarının Yemek Odası Takımlarına daha çok önem verdiği gözlemlenmektedir. Hazırladıkları yemekleri güzel bir masada sunmak isterler.

Yemek odası takımlarını da satın alır iken; diğer mobilyalarda olduğu gibi bazı inceliklere dikkat etmek gerekir. Sağlam malzemeden yapılan Yemek Odası mobilyaları, uzun yıllar kullanım da sağlamaktadır. Bu yüzden satın alır iken bu detayları göz ardı etmemeliyiz ve sadece Yemek Odası Fiyatlarına bakarak ani kararlar vermemeliyiz. Önce hesaplarımızı yapmalı sonra ona göre kesin kararımızı vermeliyiz. Ön yargılı olmamalıyız. Çok yüksek fiyatlarda alma şartımız olmaması ile birlikte çok ucuz almak gibi bir şartımızda olmamalıdır.

Lüks ve konforlu 2013 yılının klasik yemek odası modelleri

Leydi Klasik Yemek Odası Modelleri

Country Yemek Odası Takımı

Avangarde Yemek Odası Takımı

Bergama Klasik Yemek Odası Takımı

Beyaz Yemek Odası Modelleri

Oskar Yemek Odaları

Tarzımıza uygun olup olmadığı, ne kadar süre ile kullanabileceğimiz gibi birçok detay bulunmaktadır. Ayrıca kaliteli ve hijyenik malzemeden üretilmiş olması da önemli bir noktadır. Bu özelliklere uygun olan Yemek Odası Mobilyalarının tercih edilmesi uygun fiyatlı olmasından daha önce gelmelidir. Tabi bu özelliklerin bulunduğu bir mobilyanın bize uygun fiyatlar ile sunulması da bize sağlanan güzel bir ayrıcalık olacaktır. Masko yemek odaları arasından dilediğiniz Yemek Odası Modelini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi bunun yanında istediğiniz Mobilyaya uygun ödeme koşulları ile de sahip olabileceksiniz.

Mağazamızı ziyaret etmenizin sizler için önemli bir adım olabileceğini unutmamalısınız. 2013 yemek odası Takımları ile de sizlere istediğiniz hatta istemeyeceğiniz özelliklerde olan çok şık ve kullanışlı modeller sunmaktayız. Bunların yanı sıra size özel olarak tasarlayabileceğimiz Yemek Odası Tasarımlarımızı da çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.  Masko Yemek Odası Takımları ile ister hali hazırda olan modellerimiz arasından ister iseniz de size, sadece size özel olarak tasarlayıp huzurunuza çıkaracağımız modeller arasından dilediğinizi alıp seçme hakkına sahip olabilmektesiniz. Mağazamızı ziyaret etmenizi, en güzel Yemek Odası Takımlarına ulaşabileceğinizin imkânsız olmadığını görmeniz açısından tavsiye ediyoruz. 

17 thoughts on “Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

 1. Aslıhan

  Ben evime yemek odası takımı almak için Masko’ya gittim. Modern yemek odası modelleri ile ilgileniyordum. Baktım ki modern mobilyalar klasik mobilyalardan daha pahalı, ben de gidip asortie mobilyadan klasik yemek odası takımı ve antre için klasik ayna tırnak aldım.

  Reply
 2. Zerrin Boylu

  Yemek odası takımı fiyatları çok yüksek. Ben sadece masa, sandalye ve konsol alacağım. Artık yemek odası takımlarında vitrin yok denilecek kadar az.

  Reply
 3. Gamze Yıldız

  internette yemek odası fiyatları ile ilgili araştırma yaptım ama mobilyalar çok pahalı. İstikbal Bellona gibi hazır modeller de almak istemiyorum. Evimi klasik mobilyalar ile döşemek istiyorum ama ürünler el işçiliği ile yapıldığından çok pahalı. Araştırmamda Asortie’nin de mobilyalarını gördüm. Kaliteli mobilya modelleri var. Saray mobilyalrı gibiler.

  Reply
 4. BERENSU

  Bir yemek odası takımına kaç paralık malzeme gidiyor acaba. Çok pahalı mobilyalar var Masko’da… Ben Masko ve Modoko’yu gezdim 10 bin TL den aşağıda düzgün bir klasik yemek odası takımı yok.

  Reply
 5. İrem Yorulmaz

  İkinci resimdeki klasik yemek odası takımı çok güzel. Rengi de çok farklı olmuş. Sanki el işçiliği ile tek tek boyanmış gibi.

  Reply
 6. Sevda Akçin

  2013 yemek odası takımlarında önceki yılların izleri var. Altın varak ve ahşap oyma sanatı yine ön planda. YEMEK ODASI MODELLERİ farklı olsa da hemen hemen her modelde mutlaka altın varak kullanılmış.

  Reply
 7. Gülşah Demir

  Yemek odası modelleri ne kadar farklı olursa olsun bence en önemlisi sandalye. Çünkü bir yemek odası modelini gösteren en önemli unsur sandalye modelidir.

  Reply
 8. Şaylin Ader

  Ev dekorasyonu yaparken en önemlisi evin genel dokusuna uygun mobilyalar kullanmaktır. Mesele büyük bir salona sahip bir evde KLASİK KOLTUK TAKIMI ve KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI kullanmak gerekir. Ama ev küçük ise mecbur İstikbal veya Bellona gibi modern modüler mobilya satan firmalar tercih etmelidir. Eğer tercihiniz klasik mobilya ise de Asortie Mobilya güzel bir tercih. Zaten buradaysak Asortie kalitesini görmüşüzdür.

  Reply
 9. Tarık Zafer

  Yemek odası modelleri için internette araştırma yaptım da, bu sene genelde BEYAZ YEMEK ODASI MODELLERİ moda. Koltuk takımlarında da çiçekli deseni olan koltuk takımları revaçta.

  Reply
 10. Tanyeli

  Masko mobilya kentinde yemek odası takımı fiyatları 4-20 bin Tl arasında değişiyor. Ama klasik mobilya firmalarında daha pahalı yemek odası takımları var.

  Reply
 11. Mert KALYON

  Leydi yemek odası takımı çok güzel ama çok büyük. Bunu daha küçük yaparlarsa her eve sığabilir aslında

  Reply
 12. Korhan ATEŞ

  2013 yemek odası takımlarında yeni bir özellik yok. Geçen yılki mobilya modasının devamı gibi

  Reply
 13. İsmail Ayaz

  Modern yemek odası takımı almak için geçen hafta Modoko’ya gittim. Dün de Masko mobilya kenti’ne gittim. 8 bin tl den aşağı modern hazır malzeme yemek odası takımı yok. Mobilya fiyatları çok yüksek

  Reply
 14. Büşra Utku

  Yemek odası takımı almak için Modoko’ya gittim. Vitrinsiz yemek odası takımları bile 8 bin ile 15 bin tl arasında.

  Reply
 15. Önder Tunç

  Kaliteli bir yemek odası takımı en fazla 25 bin TL ye maloluyor. Gidip te bunlara 80-90 bin tl verenler var ya. Hele bir de Türkiye’yi bırakıp İtalya veya İspanya’ya gidip mobilya alan vatandaşlarımız var. Onlar da ilginç geliyor bana

  Reply
 16. Nesrin sevil

  2014 yılında evime yeni klasik mobilya alacağım tavsiyesi olan varmı?

  Reply
 17. ece

  beyaz yemek odası takımı çok hoşuma gitti. klasik yemek odası takımları zaten gösterişli ve şık olduğu kadar konforu da sağladığı için her zaman benim için ilk sırada.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir