Rustik Sehpa Modelleri

By | 07 Ekim 2013

Zamanın hızlı bir şekilde ilerlemeye başlamasının ardından birbirinden farklı ev mobilyaları da piyasaya çıkmaya başladı. Özellikle evinin şık görünmesini isteyen birçok kişi bu yeni mobilyalar sayesinde evleriniz çok farklı ve sıra dışı bir görünüme kavuşturabilmektedirler. Sizler de evlerinizi şık görünmesini isteyen bir kişiyseniz bu durumda yapmanız gereken bu mobilya çeşitlerine göz atmak ve bunları evinize almak olacaktır. Bu mobilyalardan bir tanesi olan rustik sehpa çeşitleri de evlerinizi şık görünmesi için yardımcı olacak olan mobilyalardan bir tanesidir.

Son yıllarda mobilya çeşitlerinin hızlı bir şekilde artmaya başlamasıyla beraber birçok kişi de evlerinden farklı dekorasyonlar yapmaya başladılar. Özellikle farklı ve sıra dışı mobilyalarla uygulanan tasarımlar sonrasında birçok kişinin evleri oldukça şık görünebilmektedir. Sizler de evlerinizin şık görünmesini istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken yeni ve şık tasarımlara sahip olan mobilyaları kullanmak ve evlerinize sıra dışı bir hava katmak olacaktır. Bunun için de kimi zaman büyük mobilyalar kimi zaman ise küçük mobilyalar kullanmak zorunda kalacaksınız. Ancak hangi mobilyaları kullanacak olursanız olun dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hep şıklık olmalıdır.

Rustik sehpa modelleri evlerinize yeni bir hava katacak olan mobilyaların başında gelmektedir. Bu sehpalar sayesinde siz de evlerinizin daha da şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sıra dışı ve farklı yapıları sayesinde bu mobilyalar sizlere her türlü konuda yardımcı olacaklarıdır. Sizler de evinizdeki havanın değişmesini istiyorsanız bu durumda bu mobilyaları tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere sahip olan bu mobilyalar sayesinde sizler de evlerinizde istediğiniz havayı çok rahat bir şekilde elde edebileceksiniz.

Rustik sehpa modellerinden bir tanesini alacağınız zaman ilk olarak yapmanız gereken kendinize uygun ve şık tasarımı olan bir sehpa modelini seçmek olacaktır. Daha sonrasında ise bu modellerden kaliteli olanlarını seçebilirsiniz. Siz de tüm bunlara dikkat ederek aldığınız sehpa modelinden son derece memnun kalacaksınız.

21 thoughts on “Rustik Sehpa Modelleri

 1. AYTEN ÇELİK

  RUSTİK SEHPA MODELLERİNİ SEVDİM. AMA EVDEKİ DİĞER MOBİLYA GRUPLARINA DA UYUM SAĞLAMASI ÇOK ÖNEMLİ. RUSTİK SEHPA MODELLERİNİN ÇEKMECELİ OLANLARININ KULLANIŞLI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. RUSTİK SEHPALARIN ÇOK ŞIK DURDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM. DEĞİŞİK TARZDA BİR ORTA SEHPA MODELİ.

  Reply
 2. Rasim Özden

  Rustik sehpa modelleri güzelmiş. Zaten ben boyalı sehpaları sevmiyorum. Hele bir de ucuz cam sehpa modelleri var. Cam sehpalar zaten başlı başına tehlike… Ama doğal görünümlü rustik sehpa modelleri çok organik görünüyor.

  Reply
 3. İrem Deniz

  AHŞAP SEHPA MODELLERİ HOŞUMA GİDİYOR. EVİNDE OTANTİK BİR DEKORASYON TARZI İSTEYENLER İÇİN RUSTİK SEHPA MODELLERİ YERİNDE BİR DETAY OLUR. ASLINDA EVLERDE KLASİK MOBİLYA BULUNDURANLAR İÇİN DE RUSTİK SEHPA MODELLERİ KULLANILABİLİR. BUNUN İÇİN FARKLI SEÇENEKLER DE VAR. MESELA RESİMDEKİ ORTA SEHPALAR ÇOK HOŞ VE NATUREL.

  Reply
 4. ŞERMİN KALENDER

  Bu tarz doğal mobilya modellerine çok bayılıyorum. Organik mobilya

  Reply
 5. Atakan

  Rustik mobilya doğal ağaçtan yapılan mobilya mı demek? Eğer mobilya modelleri komple doğal ahşaptan yapılırsa buna MASİF MOBİLYA deniyordu. Buradan şu sonuç çıkıyor masif mobilya = rustik mobilya. Biraz matematik gibi oldu

  Reply
 6. Arzu

  Rustik mobilya modelleri tam benim tarzım 🙂 herşeyden önce doğal bir görüntüleri var

  Reply
 7. Zeliha Palaç

  Ormandan ağaçları kesildiği gibi çivilerle çakmışlar adına da rustik mobilya demişler. Bana insanların artık doyumsuz olan talepleri çok ilginç geliyor.

  Reply
 8. Metin İŞLER

  Country mobilya modelleri ile birlikte rustik sehpalar çok iyi kombin ediliyor. Özellikle country koltuk takımı modelleri ile birlikte kullanılabiliyor.

  Reply
 9. Semiha Celbi

  Rustik dekorasyon benim de hoşuma gidiyor. Farklı ve naturel bir dekorasyon stili. Şimdilerde ünlülerin dekorasyon tercihleri arasında rustik tarz çok yaygın şekilde kullanılıyor.

  Reply
 10. dilara sever

  Rustik mobilya tarzları bence kesinlikle doğallığın ve sadeliğin diğer adı. Rustik sehpa modellleri evinde farklı bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi olabilir. Hem şık hem sade hem klasik bir havası da var.

  Reply
 11. Ulaş ERTAN

  Rustik sehpa alabileceğimiz bir mobilya firması bulamadık. Webte araştırırken karşımıza bu site çıktı. Resimdeki sehpa modelleri tam istediğimiz gibi. Kafe dekroasyonu için alacağız.

  Reply
 12. Öykü Girgin

  Bu rustik mobilya modelleri benim hiç hoşuma gitmiyor. Otantik dekorasyon yapılmış dağ evlerindeki mobilya modellerine benziyor.

  Reply
 13. Serkan GENÇ

  Rustik mobilya tarzı benim de hoşuma gidiyor ama evlerde çok iyi durmuyor. Rustik yerine aslında country mobilya daha güzel.

  Reply
 14. nuray

  Rustik sehpa modelleri daha çok geniş evlere yakışıyor bence. Dar alanda koyu renkler kullanıldığı zaman oda daha da darlaşıyor sanki. o yüzden rustik sehpa alacaksanız evinizin genişliğine göre alın.

  Reply
 15. Hüsnü Akıncı

  Doğal cilalı rustik sehpa modelleri benim hoşuma gitmiyor. Çok doğal olabilirler ama bence boyalı sehpa modelleri daha mantıklı.

  Reply
 16. Zeynep KOÇ

  MUDO mağazalarında güzel rustik sehpa modelleri gördüm. Fiyatları çok çok yüksek ama meraklıları için güzel tasarımlar var.

  Reply
 17. Zeliha Koç

  RUSTİK SEHPA MODELLERİNİ BEN SEVMİYORUM AÇIKCASI BAHÇE DEKORASYONUNDA KULLANILABİLİR AMA EVİN İÇERİSİNDE PEK HOŞ OLMAZ BANA KALIRSA

  Reply
 18. Büşra Utku

  Kahverengi kadife kumaşlı bir salon takımına uygun nasıl bir rustik sehpa alabiliriz.

  Reply
 19. Süleyman Kızılca

  Dekorasyonda rustik tarz her zaman dikkatimi çekmiştir. Güzellik ve sadelikten hoşlananlar için ideal bir tarzdır aslında

  Reply
 20. sıdıka

  rustik sehpa modelleri çok sıradışı ve şık duruyor bence. rustik mobilyalar evin havasını değiştiriyor farklı bir hava katıyor. sehpa modelleri de çok güzel olmuş.

  Reply
 21. Tuncay Demir

  Rustik sehpa modelleri bana çok anlamsız geliyor. Ormandan kesilmiş odun gibi 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir