Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Klasik Avize Modelleri

Altın Kaplama Lüks Avize Modelleri

Evlerde kullanılan mobilya ve aksesuar modelleri tarih içinde yoğun bir değişime uğramış olsalar da yüzyıllardır halen aktif olarak kullanılan avizeler halen en önemli şıklık ve zarafet kaynakları arasındadır. Tarihleri elektriğin öncesine dayanan bu eşyalar, günümüzde de evlerin neredeyse her odasında farklı model ve tasarımlar ile kullanılmakta ve beğeni toplamayı sürdürmektedirler. Firmamız evlerinizin her noktasında kullandığımız mobilya ve aksesuarlar gibi profesyonel avize modelleri koleksiyonu ile sizlerle buluşturmaktadır.

Evin içinde mevcut olan mobilyalarda duvar rengine, aksesuarlardan odanın genel büyüklüğüne kadar pek çok detaya bağlı olarak tercih edilebilecek çok sayıda avize türü bulunduğundan, ihtiyaç sahiplerinin son tercihlerini yapmadan önce tüm modelleri ayrıntılı biçimde incelemelerini tavsiye etmekteyiz. Şamdanlı, mumlu, askılı ve daha birçok türdeki avize çeşitleri arasından mutlaka ihtiyacınıza uygun bir model bulabileceğiniz için kararınızı hemen vermemenizi öneririz.

Klasik Avize Çeşitleri ile Evler Daha İhtişamlı

Klasik avize modelleri genellikle antik tarzda şamdanlı tasarımlardan oluşmaktadır. Farklı ampul seçenekleri ile beraber kullanılabilecek olan bu avizeler, odanıza şıklık katacak ve gece olduğu kadar gündüz kullanımında da dikkat çekecektir. Buna ek olarak lüks avizeler de gerek modern çizgileri gerekse ince işlemeleri ile misafirlerinizi ve sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Avizelere ek olarak nispeten küçük oda ve hollerde kullanılan abajur modelleri de sade mekânlara güzellik katmaktadır. Farkı aksesuar ve duvar renklerine göre değişik renk ve desenler ile hazırlanmış abajurları seçen müşterilerimiz, evlerinde aydınlanma yanında mutluluğa da sahip olabilmektedirler.

Yatak Odaları İçin Klasik ve Modern Abajur Modelleri

Masko avize modelleri arasında en geniş ürün yelpazelerinden birisine sahip olan firmamız, en ayrıntılı incelemeler için sizleri mağazamıza beklemekteyiz. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğumuz kaliteli ürünleri ideal fiyatlara sunma politikamız sayesinde bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve takdire layık olmaya çalışarak güncel avize fiyatları da en makul değerleri ile sizlerle buluşturmaktayız. Ayrıca belirli zamanlarda kampanyalı olarak sunduğumuz avize ve abajur fiyatları avantajlarından faydalanabilmeniz için sık aralıklar ile sitemizi ziyaret etmenizi önererek en uygun tekliflerden yararlanabilmenizi mümkün kılıyoruz. Her türlü soru ve görüşünüz için iletişim bilgileri üzerinden firmamızın yetkili personeline ulaşarak gerekli, cevap veya bilgilere sahip olabilirsiniz.