Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Klasik Oturma Grubu Modelleri

1 2 3 4

Şık Oturma Grupları ile Tarzınızı Yansıtın

Oturma grupları bir ev için kesinlikle olmazsa olmazlardandır. Klasik oturma grubu modellerimiz tam bir el işçiliğinin izlerini yansıtmaktadır. Sıfırdan evinizi döşemek istediğinizde başvuracağınız özgün markalardan biri olan firmamız sizi büyüleyecek.

Oturma odalarının şıklığı özellikle evin hanımları için son derece önemlidir. Evlerine gelecek olan misafirleri rahat bir oturma grubu ile karşılamak son derece keyifli olacaktır. Firmamızoturma grubu modelleri arasında en şık ve en konforlu modelleri değerlendirmenize sunmaktadır. Pek çok şık oturma odası takımı son derece şık renklerle bezenmiş olarak tasarlanmaktadır. Kadife kırmızı, kadife bordo, krem rengi, kahverengi gibi pek çok rengin farklı birliktelikleri ahşap üzerine yapılan ince işlemeler sayesinde son derece şık durmaktadır.

Klasik Oturma Grubu Modelleri İhtişamı Evinize Getiriyor

Evinizin bir saraya dönüşmesini ve gösterişli takımları evinizin her köşesinde görmeyi istiyorsanız sizler için özel olarak tasarlanan klasik oturma grubu modellerimizi incelemeniz gerekmektedir. Loren oturma grupları son derece zarif olan modellerden biridir. Söz konusu modelde mat olan renklerin uyumlu birlikteliği söz konusudur. Kahverengi ile gri tonlarının farklı bir uyumunu yakalamak istiyorsanız Loren grubu gerçekten de tam aradığınız özellikler sunacaktır. Gümüş tonlarından hoşlananlar ise daha çok Baron modelini denemek isteyeceklerdir. Parlak sarı ve kahverengi tonlarının yumuşak hatlarda son derece şık göründüğüne tanık olacaksınız.

Daha açık renk klasik oturma grubu modellerinden hoşlananlar Bedesten modelini benimseyecektir. Bu modelde de pek çok modelimizde olduğu gibi ince bir işçilik vardır. Sehpalardan oturma gruplarına kadar tüm unsurlar son derece şık figürlerle donatılmıştır. Elif modeli tam anlamıyla yumuşak hatların hakim olduğu bir modeldir. Bu modelin bu kadar şık durması koltuklarının daha iri boyutlarda tasarlanması ile ilgilidir. Kırmızının son derece koyu hatta bordoya varan tonu Saltanat’ta kendini göstermektedir. Firmamız kırmızının ve bordonun gerçekten de çok çarpıcı tonlarını kullanmaktadır. Bu nedenle gerçekten de son derece ilgi çekici klasik oturma grubu modelleri sunmaktadır. Gerçekten kırmızı ve bordo sizin tarzınızsa tercihinizi bizden yana yapmanız size muhteşem bir şıklık kazandıracaktır.

Lüks Oturma Grupları En Uygun Fiyatlar ile Masko Mağazamızda

Sarmaşık ve Vizyon modelleri de krem ya da sarı tonlarına yakın oturma grupları arasından seçim yapmak isteyenlerin tercih edebileceği, zarif modeller arasındadır. Ahşabın sanat eseri gibi parlamasını sağlayan firmamız, oturma grubu seçimlerinizde zarafeti ön planda tutacaktır.