Klasik Mobilya
+90 212 675 0 446

lüks mobilyalar

Klasik Koltuk Takımları

1 2 3 4

Lüks Klasik Koltuk Takımları Masko Mağazamızda

Klasik mobilyalar yüzyıllardır dekorasyon anlayışında ihtişamın ve şıklığın bir göstergesi olarak bilinir. Eski zamanlarda kralların ve oldukça zengin kişilerin sahip oldukları ihtişamı gösterebilmek için kullanmayı tercih ettikleri klasik mobilya günümüzde de kullanıldıkları mekanlara göz alıcı ve şık bir hava katmaktadır. Sizin de dekorasyon anlayışınız bu ihtişamdan yana ise, evinizi dekore ederken klasik mobilyaları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü evinizde yaratmak istediğiniz şık ve göz alıcı bir havayı bu mobilyalar size sağlayacaktır.

Evinizin en önemli mekanlarından birisi olan salonunuzda; televizyon izlemek, kitap okumak ya da misafirlerinizi ağırlamak için oldukça fazla zaman geçirirsiniz. Bu nedenle salonunuzda rahat edebilmek ve huzur bulabilmek için sizin tercih ettiğiniz tarza göre seçilmiş mobilyaları kullanmanız gerekir. Dekorasyonda klasik bir anlayıştan yana iseniz, sizin için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz mobilyalarımızı oldukça beğeneceksiniz. Özel olarak rahatlığın ve şıklığın ön planda tutulması ile ürettiğimiz klasik koltuk takımları her zevke ve her tarza uygun olarak değişik seçenekler ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu koltuk takımları arasından seçim yapmakta oldukça zorlanacaksınız.

Konforlu, Rahat Klasik Koltuk Takımları

Salonunuza yansıtmak istediğiniz ihtişamlı ve şık havanın oluşmasında en büyük katkıyı sağlayacak olan klasik koltuk takımları en sade modellerinden oldukça gösterişli modellerine kadar firmamız tarafından geniş bir yelpazede üretilmektedir. Siz nasıl bir model istiyorsanız, tasarımlarımız arasından istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Klasik koltuk takımları genellikle sahip olduğu ihtişamı daha fazla yansıtabilmesi için açık renklerde üretilmektedir. Açık renkli mobilyalar özellikle dar bir kullanım alanına sahipseniz, mekanınızı olduğundan daha geniş ve ferah gösterecektir. Müşterilerimiz için özel olarak yaptığımız tasarımların arasında koyu renkli lüks koltuk takımları da bulunmaktadır. Ancak geniş bir alana sahip değil iseniz, tercihinizi açık renkli modellerden kullanarak mekanınızı olduğundan daha fazla küçük göstermezsiniz.

Doğal Ahşap ve El İşçiliği ile Üretilen Koltuk Takımlarımız

Klasik koltuk takımları sahip olduğu ihtişamlı ve şık havayı sahip olduğu ahşap oyma detaylar ile daha da netleştirmektedir. Özel el işçiliği ile yapılan ahşap oymalar kimi takımlarda küçük detaylar ile işlenmiş olup kimi takımlarda ise göze daha çok çarpan detaylardan oluşmaktadır.

Sizler için özel olarak ürettiğimiz rahat koltuk takımı modellerimizi daha detaylı inceleyerek, evinizde kullanmak üzere seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.