Konsol Modelleri

By | 09 Kasım 2013

Evinde dekorasyona ve hali ile dizilime önem verenler için en ince detayına kadar bütün eşyalar aşırı derecede önemli bir konumda bulunmaktadır. Hal böyle olunca da genel olarak konsol modelleri ön plana çıkan mobilyalar arasında bulunmaktadır. Birçok kişinin bu konuda düşüncesini incelediğimiz takdirde bazı dekorasyon tutkunlarının marka takıntısı olduğunu görebiliyoruz. Elbette hal böyle olunca da genelde çoğu ev hanımı iyi markaların mobilyalarını evlerinde istemektedir. Boyadan, zemine kadar her türlü konunun dekorasyonda önemli olması ise eşyalara azami derecede önem verilmesinin bir gerekçesi olarak görülmektedir.

Alacağınız konsolun en iyi şekilde uyum sağlaması için halılardan boyaya kadar her ayrıntı önemli olacaktır. Bu tür mobilyaların seçiminde ise genelde iki çeşit unsur en fazla ön plana çıkmaktadır. Birincisi doğrudan tasarımın önemi olarak görünmekte diğeri ise kullanılabilirlik seviyesidir. Genelde çoğu kişi kullanılabilirliğin aşırı derecede önemli olduğunu düşünmekte olsa da sırf tasarımı için konsol modelleri seçeneklerine ilgi duyan kişiler mevcuttur. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda da firma politikaları açık bir şekilde ortaya çıkacaktır. Örnek vermek gerekirse firma, tasarımına ve kullanılabilirliğine önem verdiği iki farklı ürünü piyasaya sunmakta ve bu nedenle de insanlar seçim yapmak zorunda kalmaktadır. İkisinin de birlikte olduğu ürünler ortaya çıktığında ise hali ile tavan fiyatlar belirlenmiş olacaktır.

Çekmeceli Konsol

Klasik Konsol Modelleri

Konsol Mobilya

Konsol Mobilyası

Konsol Modelleri

Lake Konsol Modelleri

Masif Konsol

Modern Konsol

Evinizdeki eşyanın kullanılabilirlik seviyesi sizin için oldukça önemli olmak zorundadır. Baktığımız zaman da çok açık bir şekilde konsol modelleri kullanılabilir eşya modunda olduğu görülmektedir. Bu tür ürünleri alırken tasarımına önem verdiğiniz takdirde sadece süs eşyası almış gibi olacaksanızdır. Bunu en iyi şekilde düşündükten sonra ise siz de birçok eşya arasından istediğinizi alabilirsiniz. Bu seçenek size kalmış olacaktır ve dekorasyon konusundaki kararlarınızı da en nihayetinde siz vereceksinizdir. Evinizde hoşlanmadığınız bir eşyanın da bu anlamda önemi ve de gereği bulunmamış olacaktır. Bu konuyu daha iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

11 thoughts on “Konsol Modelleri

 1. Ali Ertekin

  Doğal boyasız konsol modeli çok harika. Özellikle de country mobilya modelleri ile dekor yapmak isteyenler için ideal bir tarz olmuş.

  Reply
 2. Mehtap Kaya

  resimdeki konsol modelleri çok şık görünüyor. ev dekorasyonunda bence konsolların olması her zaman için evi daha şık ve alımlı yapıyor.

  Reply
 3. esin kaya

  resimdeki konsol modelleri çok hoşuma gitti. ev dekorasyonunda kullanılması oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır.

  Reply
 4. pelin

  klasik konsol modelleri ile salon dekorasyonunda bütünlük sağlayabilirsiniz. çok şık bir hava katıyor.

  Reply
 5. elif

  lake boya ile boyanmış konsol modelleri çok şık duruyor. modern koltuk takımları ile döşenmiş bir salona çok güzel uyum sağlayabilir bu tarz konsol modeli.

  Reply
 6. melike

  konsol modelini eğer sadece aksesuar amaçlı alacaksanız kullanışlı olması çok da önemli olmayacaktır. konsol modellerinde çok şık modeller var gerçekten de.

  Reply
 7. münire

  klasik konsol modelleri çok şık ve zarif duruyor. salonunuz genişse eğer bu tarz konsol modellerinden alabilirsiniz, çok şık duruyor.

  Reply
 8. Belma

  konsol modelleri yemek odası takımlarında zaten yer alıyor ama eğer sadece konsol almayı düşünüyorsanız da klasik konsol modelleri oldukça şık bir hava katıyor ev dekorasyonuna. çekmeceli konsol modelleri aynı zamanda kullanışlı da oluyor.

  Reply
 9. nil

  konsol modelleri fiyatları nasıldır acaba. salonuma klasik konsol modeli almayı düşünüyorum ama fiyatlarını hiç araştırmadım.

  Reply
 10. aynur

  beyaz lake konsol modeli çok hoşuma gitti. tatlı ve zarif bir duruşu var. lake boyanın parlaklığı ve pürüzsüz güzelliği konsolla birleşince harika bir görüntü çıkmış ortaya.

  Reply
 11. seçil

  modern konsol modelleri de çok şık klasik konsol modelleri de. ben evimde salon takımlarına kombine olarak aldım konsol modeli. yatak odası takımlarında da çok kullanışlı şifonyer modelleri.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir