Klasik Mobilya Fiyatları

By | 09 Kasım 2013

Evlerinde klasik bir hava yaratmak isteyen ve aynı zamanda da evlerinin şık görünmesini isteyen birçok kişi genel olarak klasik mobilyaları tercih etmektedir. Çünkü klasik mobilyalar ile evlerinizi çok kolay bir şekilde şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca klasik mobilyalar ile de ne kadar saygın bir kişi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Klasik mobilyalar günümüzde birçok mobilya mağazasında satılmaktadır. Mağazalarda satılan Klasik mobilya fiyatları ise birbirine göre farklılık göstermektedir. Klasik mobilyaların fiyatları özelliklede türüne göre çok büyük farklılıklar göstermektedir. Alacağınız bir klasik mobilyanın fiyatını belirleyen en önemli etken türüdür. Klasik mobilyanın koltuk takımımı yoksa yemek odası mı olduğu son derece önemlidir. Çünkü fiyatı etkileyen asıl undur bunlardır. Ortalama olarak klasik mobilya takımlarının fiyatları 5000TL ile 20000TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar aşağı yukarı belirlenen fiyatlardır. Birçok model bu fiyatların çok aşağısında veya çok yukarısında olabilir. Bunun etkileyen daha birçok unsur vardır.

Klasik mobilya fiyatları türün yanı sıra kaliteye göre de çok büyük farklılıklar göstermektedir. Özellikle kaliteli bir klasik mobilya almaya karar verdiğiniz zaman çok fazla parayı gözden çıkartmanız gerekebilir. Çünkü kaliteli klasik mobilyalar her zaman sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktadır. Kalitesiz olanlar ise çok kolay bir şekilde yıprandıkları ve kalitesiz malzemelerden yapıldıkları için çok daha uygun fiyatlara sayılmaktadır.

Klasik Mobilya Fiyatları

Klasik Mobilya Modelleri

Masko Klasik Mobilya

Modoko Klasik Mobilya

Siteler Ankara Klasik Mobilya

Klasik mobilya fiyatları bunların yanı sıra şıklığa ve konfora göre de farklılık göstermektedir. Alacağınız bir klasik mobilya çok rahat ve aynı zamanda da çok şıksa o zaman bu mobilyaya çok fazla para ödeyebilirsiniz. Tam aksine alacağınız klasik mobilya çok fazla rahat değilse ve şıklığı da çok fazla ön planda tutmuyorsa bu durumda daha az para ödeyerek bu mobilya modellerine sahip olabilirsiniz.

Klasik mobilya modelleri alacağınız zaman daha uygun olduğu için ucuz olanlarını tercih etmemelisiniz. Çünkü ucuz klasik mobilyalar her zaman daha az kaliteye sahiptir.

8 thoughts on “Klasik Mobilya Fiyatları

 1. Hikmet Güneş

  Klasik mobilya fiyatları, el işçiliği olduğu için modern mobilya modellerine göre daha pahalı. Çünkü modern mobilyalar makina ile yapıldığından aynı gün yüzlerce mobilya üretilebiliyor. Oysa klasik mobilya modelleri el işçiliği ile tek tek ve çok zahmetlice yapılıyor.

  Reply
 2. Narin Tekgünel

  Ceviz rengi klasik yemek odası takımı almak istiyorum. Masko ve Modoko’da gezmediğim klasik mobilya firması kalmadı. Ama evinize iyi bir mobilya almak isterseniz yemek odası takımı için en az 30 bin TL yi gözden çıkarmanız lazım.

  Reply
 3. Mehtap Kaya

  klasik mobilyalarda el emeği olduğundan dolayı elbette ki modern mobilyalara göre daha pahalı ama kesinlikle hakkını vermek gerekir ki muhteşem tasarımlar var klasik mobilyalarda.

  Reply
 4. esin kaya

  klasik mobilyaların modası hiçbir zaman geçmeyecektir. özellikle benim gibi klasik mobilya tutkunuysanız her çıkan yeni modelle ev dekorasyonunu değiştirmek isteyebilirsiniz. 🙂

  Reply
 5. aslı nur

  klasik mobilyalarda doğal ahşap kullanımının yanı sıra el işçiliği olduğundan dolayı klasik mobilya fiyatları biraz daha pahalı oluyor.

  Reply
 6. elif

  bir işte emek ne kadar fazlaysa elbette ki o oranda değerlenecektir. bu yüzden de el işçiliği olan mobilyalar da fiyat olarak fazla oluyor. klasik mobilya fiyatları o yüzden biraz yüksek olabilir.

  Reply
 7. fatma

  klasik mobilya fiyatları tam tahmin ettiğim civarda aslında. eğer almayı düşündüğünüz tasarımlar bu modellerde ise özellikle kesenin ağzını biraz açmanız gerekecek.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir