Klasik Genç Odası Modelleri

By | 13 Aralık 2013

Genç odası tasarımlarında son yıllarda beğeni toplayan klasik genç odası modelleri özel tasarım ve doğal ahşap malzemeler ile üretilmektedir. Çocuklarınızın en fazla vakit geçirdikleri kendilerine özel olan odalarını onların zevkine göre kullanışlı olarak dekore etmeniz gerekmektedir. Klasik genç odaları kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarımlarla oluşturubilir. Dilerseniz unisex klasik genç odası modelleri hem erkek hemde kız çocuklar için uygun bir konsept oluşturmaktadır.

beyaz-lake-klasik-genc-odasi

klasik-genc-odasi-masko

klasik-genc-odasi-tasarimlari

7 thoughts on “Klasik Genç Odası Modelleri

 1. selin

  artık gençler de bu tarz klasik tarz mobilyalardan sonra klasik mobilyaları sevmeye başladılar. klasik genç odası modelleri çok şık ve estetik görünüyor.

  Reply
 2. nurdan

  klasik genç odası modelleri de acaba diğer klasik mobilyalar kadar pahalı mıdır 🙂 harika görünüyorlar.

  Reply
 3. zeynep

  genç odası takımları çeşit olsun model olsun tarz olsun oldukça fazla şekilde tasarlanıyor. her zevke uygun genç odası takımı bulmak artık mümkün hale geldi. mobilya sektörünün gelişmesiyle birlikte kişiye özel tasarımlar yapılmaya başlandı ve ev dekorasyonu yapılırken de artık işimiz biraz daha kolaylaştı. genelde modern genç odası takımları daha fazla talep görüyor gibi düşünülse de aslında klasik genç odası takımları da en az modern mobilyalar kadar fazla tercih ediliyor.

  Reply
 4. şerife

  bazı gençler cıvıl cıvıl modelleri tercih ediyor bazıları da bu tarz klasik genç odası takımlarını daha çok seviyor. bana kalırsa klasik genç odası takımları da en az rengarenk genç odası takımları kadar güzel. özellikle de beyaz renk klasik mobilyalara daha bi yakışıyor.

  Reply
 5. nergis

  ben tek kişilik genç odası takımlarında klasik mobilyayı tercih edenlerdenim. klasik genç odası modelleri hem kaliteli ve uzun ömürlü oluyor hem de gençler yaşları büyüdükçe de kullanma fırsatı buluyor.

  Reply
 6. zarife

  gençler genellikle canlı sportif genç odası takımlarında yönelseler de aslında klasik genç odası takımları arasında da süper modeller var. klasik genç odası modellerine beyaz renk çok yakışıyor.

  Reply
 7. kevser

  tek kişilik genç odası dekorasyonu yaparken aslında odayı tek kişi kullanacağı için renk seçimi olsun model seçimi olsun daha özgür olunabiliyor. klasik genç odası modelleri de tek kişilik genç odası modelleri için oldukça uygun modeller.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir