Klasik Beyaz Yemek Odası Takımları

By | 06 Kasım 2014

Salonlarınızın havasını değiştiren tasarımı ile klasik tarzda hazırlanan yemek odalarımızı bu seferde beyaz lake farkı ile sizlere sunmaktayız. Beyaz krem lake zaminlerinde kullanıldığı klasik yemek odaslarında sedefli altı veya gümüş vara dateyları ile görkemli bir hava yaratılmaktadır. Zengin tarzda üretilen klasik beyaz yemek odası tasarımları tamamen naturel ahşap kullanılarak usta eller tarafından hazırlanan oyma işlemeler ile süslenmiştir. Vitrin takımının da yer aldığı yemek odası koleksiyonumuzda kondol ve vitrin saçaklarında bulunan özel istiridye tarzı motifler odanızın havası zarafet katacaktır.

Vitrin takımında kullanılan istiridye motiflerinin yanı sıra , aynı detaylara masanın yan kısımlarında da rastlayabilirsiniz. Ayrıca arzuya göre ayna çerçevesine de bu motifler ile şıklık kazandırabilisiniz. Masanın üst kısmı beyaz ve krem lakeye uygun olarak farklı renklerdede dizayn edilebilmektedir. Lüks olarak tanımlanan klasik beyaz yemek odası tasarımı ile şıklığın ve konforun birarada bulunduğu bir tarza sahip olabilrsiniz. İhtişamı ile dikkat çeken klasik beyaz yemek odası tasarımlarımız koleksiyonumuzun nadide parçalarındandır.

Elif Yemek Odası

Elif Yemek Odası

Elena Yemek Odası

Elena Yemek Odası

4 thoughts on “Klasik Beyaz Yemek Odası Takımları

 1. aysel yavaş

  beyaz rengi yemek odası takımlarına çok yakıştırıyorum. hem daha ferah hem de özellikle klasik mobilya olduğu zaman daha şık ve hoş duruyor. elena yemek odası takımını 12 kişilik yaptırmamız mümkün mü?

  Reply
 2. Hale

  klasik yemek odası takımlarında koyu ceviz tonlarının hakim olduğu modeller daha şık ve gösterişli oluyor bence.

  Reply
 3. Gökçe

  elena yemek odası çok şık görünüyor. aksesuar olarak abajurlar da muhteşem bir şekilde tamamlamış takımı.

  Reply
 4. ertan

  elif yemek odası bi harika.. kumaşlar birinci sınıf duruyo her şeyiyle çok mükemmel bi tasarım

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir