Beyaz Yemek Odası Takımları Modoko

By | 16 Aralık 2013

Beyaz yemek odası, Ankara’da olduğu gibi İstanbul’da da fırtına gibi esmektedir. Bu bakımdan gün be gün yeni modelleri ortaya çıkmaktadır.

İstanbul için beyaz yemek odası takımları Modoko mobilyacılar çarşısında görücüye çıkmaktadır. Modoko, İstanbul’un en büyük mobilya çarşısından bir tanesidir ve özelikle beyaz yemek odası takımları olarak çok çeşitli tasarımlarla hizmet vermektedir.

BEYAZ YEMEK ODASI TAKIMLARI MODOKO

beyaz-yemek-odasi-takimlari-modoko 1. buse

  beyaz rengin ev dekorasyonuna ferah ve şık bir hava kattığı gerçek. özellikle dar alanlarda beyaz renk odayı daha geniş gösteriyor. beyaz yemek odası takımları modoko çarşısında da maskoda da çeşit olarak çok fazla. beyaz lake yemek odası takımları harika bir görünüme sahip oluyorlar.

  Reply
 2. ecem

  resimdeki yemek odası takımının sandalyeleri çok zarif ve şık duruyor. sandalyenin kumaşı parladığı için de ayrı bir hava katmış klasik yemek odası takımına.

  Reply
 3. rabia

  klasik mobilyalarda koyu tonları görmeye alışmışız ama bence resimdeki beyaz yemek odası takımı da harika bir tasarım olmuş. yemek masası sandalyeleri çok konforlu görünüyor.

  Reply
 4. derya

  ben resimdeki klasik yemek odası takımının en çok sandalyelerini beğendim. beyaz renk de yemek odası takımına zarif ve şık bir hava katmış.

  Reply
 5. ayşe

  dekorasyonda beyaz renk aydınlık ve ferahlıktır benim için. beyaz koltuk takımları da renkli minderlerle kombine edildiği zaman çok şık duruyor. beyaz yemek odası takımları da aynı şekilde çok zarif ve şıklar.

  Reply
 6. hatice

  modern yemek odalarına da klasik yemek odalarına da beyaz renk çok yakışıyor. klasik mobilyalardaki ihtişamla birleşince zaten ortaya muhteşem tasarımlar çıkıyor.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.