Aslan burcu kadını için dekorasyon tavsiyeleri

By | 16 Ağustos 2013

aslan-kadin

Aslan Burcu: Gösterişi ve ilgi çekmesini çok seven Aslan burcu insanının en önemli özelliklerinden birisi de lükse olan merakıdır. Liderlik özelliğiyle dikkat çeken aslan burcu insanları evlerinin de benzersiz bir dekorasyona sahip olmasını isterler. Parlak renkler, taşlar, gösterişli klasik mobilya onlar için vazgeçilmezler arasındadır. Evinin salonundan tutun da balkonuna kadar her noktayı en şık şekilde döşemeye özen gösterirler.

Değişik insanlarla tanışmaktan mutluluk duyan aslan burcu insanları, kalabalık grupları evinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyar. Onun için evi çok önemlidir ve evi ile her zaman gurur duymak ister. Bu nedenle evindeki her eşyanın kaliteli ve ihtişamlı olmasını ister.

Misafirlerine çok fazla ikramda bulunmak isteyen Aslan burcu insanları, serviste kullanacağı ürünlerin niteliğine çok önem verir. Misafirlerini bir kral gibi karşılamak ve onların beğenisini kazanmak aslan burcunu mutlu eder.

 

Aslan burcunun dekorasyondaki ideal rengi altın rengidir. Evlerinin saray gibi görünmesi için altın rengini çok fazla kullanırlar. Varaklı mobilyalar, kristal avizeler, oymalı koltuklar gibi klasik çizgilerin ağır bastığı ürünleri tercih ederler.

Aslan burcunun yaşadığı mekânın şatafatlı olması kadar aydınlık olması da önemlidir. Evlerini değerli aksesuarlarla süslemeyi çok severler. Fakat eşya kalabalığından da pek hoşlanmazlar. Genellikle gösterişli ama az eşyayı tercih ederler. Aslan burcu evinde mum kullanmayı da çok sever.

10 thoughts on “Aslan burcu kadını için dekorasyon tavsiyeleri

 1. Zerrin Boylu

  Dekorasyon yaparken Aslan burcu kadar abartılı bir burç görmedim. Şatafatı ve gösterişi çok seven Aslan burcu tam anlamıyla klasik mobilya tutkunudur. Evinde mutlaka ya salon dekorasyonunda yada yatak odası dekorasyonunda mutlaka bir klasik mobilya modeli vardır.

  Reply
 2. Ersin

  Dekorasyon yaparken Aslan burcu kadar abartılı bir burç görmedim. Şatafatı ve gösterişi çok seven Aslan burcu tam anlamıyla klasik mobilya tutkunudur. Evinde mutlaka ya salon dekorasyonunda yada yatak odası dekorasyonunda mutlaka bir klasik mobilya modeli vardır. Antika mobilyalara da ilgileri vardır

  Reply
 3. Gamze Yıldız

  Haberdeki mobilya modellerinden de anlaşılacağı gibi Aslan burcu şatafatı çok seviyor. Ev dekorasyonunda sevdiği bir eşya için dünyanın parasını harcayabilir. Misafirlerini en gösterişli mobilyalar ile karşılamak isterler.

  Reply
 4. BERENSU

  Aslan burcuyum ama benim evimde modern mobilyalar var. Klasik mobilyayı çok seviyorum ama zaten 75 metrekare evde yaşıyorum. Burada klasik yemek odası ve klasik koltuk takımı koyduğumuzda evin içinde yürümeye yer kalmaz. Eğer klasik mobilya modelleri ile evinizi döşemek istiyorsanız en az 150 metrekare bir ev olması lazım.

  Reply
 5. İrem Yorulmaz

  Aslan burcu erkeği modern ve rahat olan mobilyalardan hoşlanır. Ama aslan burcu kadını klasik mobilyanın en büyük tutkunlarındandır. Çünkü lüks ve gösteriş bu burcun en önemli özelliğidir.

  Reply
 6. Şaylin Ader

  Aslan Burcu dekorasyonu için yazılmış çok şey doğru. Ben de Aslan burcuyum. Ama bazı yazılanlar bana uygun değil… Mesela altın rengi hiç sevmem.

  Reply
 7. Tarık Zafer

  Aslan burcu kadınlar kadar erkekleri de düve dekorasyonu konusunda gösterişe çok meraklı

  Reply
 8. ozan zundacı

  Aslan burcu misafir ağırlamayı çok sevdiği için ev dekorasyonu konusunda gösterişli olurlar.

  Reply
 9. Aydın Atak

  Aslan Burcu dekorasyonunda evlerin büyük görünmesi çok önemli. Genelde saray mobilyası tarzı tasarımları severler

  Reply
 10. Büşra Utku

  Aslan burcu kadını için balkon dekorasyonu çok önemli

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir