Altın Varaklı Koltuk Takımları

By | 11 Ağustos 2014

Oymalı mofitleri ile göz kamaştırmanın yanı sıra altın varak kullanılmasıyla ihtişamı maksimum seviyelere çıkaran altın varaklı koltuk modelleri daha çok klasik yaşam tarzı olan ve evini klasik tarz da döşemeyi seven insanlar için oldukça ideal bir seçimdir.

Klasik tarzda yaşamayı seven insanların öncelikle tercih ettiği bu model 2014 modasını en güzel bir biçimde yansıtan detaylara sahiptir. Altın varaklı koltuk modelleri Osmanlı döneminde sadece saraylarda bulunan bir model olmasıyla günümüzde lüks yaşamayı seven insanların tercih ettiği modellerdendir.

Altın varaklı koltuk modelleri şıklığın, zarafetin simgesi olmakla birlikte, klasik motifleri barındıran lüks bir görünüme sahiptir. 2014 modasını yansıtan bu modeller ile evinizin havasını değiştirip, ışıltılı bir görünüm sağalayabilirsiniz. Şıklığın ve zarafetin yanı sıra güvenlik açısından da son derece kaliteli bir modeldir. Yani kalitesi açısından da güvenilir olan altın varaklı koltuk modelleri kolay kolay deforme olmayan, yıllarca kullanabileceğiniz, klasik modasını hiç kaybetmeyen bir mobilya ürünüdür.

koltuk3

Roman Salon Takımı

Roman Salon Takımı

Roman Koltuk Takımı

Roman Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

2 thoughts on “Altın Varaklı Koltuk Takımları

  1. talha

    asortie mobilyanın modern koltuk takımları yokmu acaba. veya sipariş verirsek kendileri yapptırıyorumu yoksa sadece klasik üzerinemi.. bilen varmı.

    Reply
  2. canan

    sitenizi inceleme fırsatım oldu. asortie her yerde duyduğum ve gördüğüm bir isimdi cidden insanların söylediği kadar varmış..

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir