Siteler Mobilya Merkezinden En Güzel Mobilya Modelleri

Özellikle büyükşehirlerde açılan mobilya fuarları vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanmaktadır. Bilindiği üzere İstanbul’da Modoko Mobilyacılar Sitesi bulunurken, Ankara’da da Siteler Mobilya Merkezi bulunmaktadır. Bu merkez içerisinde ise resmi rakamlara göre 4548 adet firma bulunmaktadır. Fuarın ne kadar büyük olduğunu ve içerisindeki ürün sayısının da ne kadar fazla olduğunu bu şekilde görmemiz mümkündür. Ankara Siteler Mobilya Modelleri… Read More »

Editörün Seçimi: Klasik Yemek Odaları

Klasik yemek odası fiyatları müşteri bütçesine göre oldukça uygun olduğundan dolayı klasik yemek odası takımları birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Klasik yemek odası takımları hoş ve düzenli görünümü ile dikkat çekici özelliğe sahiptir. Günün büyük bir bölümünü yemek ile geçirenler için klasik yemek odası takımları oldukça rahattır. Rahat ve kullanışlı bir yapıda olmasından dolayı… Read More »

İlkbahar için Dekoratif Fikirler

İlkbaharda yeniden canlanan doğanın enerjisini hissetmek için kıyafetler gibi mekanlarda da yenilik ve canlanma süreci söz konusu olmaktadır. Özellikle evlerde ilkbahar için dekoratif fikirler hayata geçirilerek, oldukça şık bir esinti yaratabilirsiniz. Günümüzde birçok farklı dekoratif ögeyi özel olarak tasarladığınızda, dijital baskı avantajlarından yararlanabilirsiniz. 2017’nin Rengi Greenery ile Yeşillenin 2017 Pantone rengi olarak yılın rengi seçilen… Read More »

Yatak Odası için Benç Fikirleri

Klasik yatak odalarından kalan bir alışkanlık olan bençler, günümüzde modern çizgilerle de birleşerek kullanılmaya başladı. Genelde kadife kumaşla kaplı olan yatak odası için benç fikirleri son dönemde modern çözümlerle karşınıza çıkmıştır. Yatak başıyla aynı renklerin tercih edildiği benç seçenekleri, özellikle klasik mobilyaları sevenler için iyi bir seçim olabilir. Birçok farklı çeşidi olan bençler, yatak odası… Read More »

Otel Odası Dekorasyon Fikirleri

Otel seçiminde ekonomik durumun yanı sıra dekorasyonu oldukça önem arz eder. Otel odasının dekorasyonu, size uymaz ise odanın seçiminde çekimser kalırsınız. Otel odası tasarımları çok çeşitlilik gösteriyor. Klasik, modern veya renkli, sade veya objesiz gibi bir çok seçenek bulunuyor. Genel olarak otel odası dekorasyonlarında klasik bir tarz daha çok ön plandadır. Klasik tarz her fikre… Read More »

Genç Bayan Odası Nasıl Olmalı

Bir genç bayanın odası onun adeta tapınağıdır. Ergen yaştaki bir genç kızın uzun vakitlerini geçireceği odayı dekore ederken bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Genç bayan odası denildiğinde ilk akla gelen şey yatağıdır. Yatak huzurla uyunabilecek şekilde yumuşak ve cazip olmalı. Genç bayanın istediği renk kombinasyonları ile üst üste birkaç nevresimi üst üste örtmek çok yumuşak… Read More »

Avangarde Mobilya’da En güzel Tasarımlar

Bol işlemeli ve gösterişli malzemelerin yerini daha modern kesimlere bıraktığı, kelime olarak da ileri dönem anlamına gelen 2017 avangarde mobilya çeşitleri yeni sezonda da popülerliğini koruyor. Çok sayıda kişinin yakın geçmişten bu yana önceliği haline gelen seçenekler, özellikle açık renk detaylarıyla dikkat çekmekte. Ancak mobilyaların ayak bölümlerinde altın varak gibi detaylara da rastlamak mümkün. Ama… Read More »

2017 Senesi Kadınların Mobilya Bakışı

Mobilyalar yüzlerce farklı tasarım ve çeşitle satış noktalarında yerini aldı. İç mekanlar için en önemli tamamlayıcı parçalardan olması, dekoratif açıdan bu malzemelerin ayrıntılarını gündeme getiriyor. Tabi ayrıntılar söz konusu olduğunda 2017 kadınların mobilya bakışı da değerlendirilmesi gerekmekte. Eşya yerleştirme ve renk uyumu konularına meraklı olan kadınlar açısından işe yarayan fikirler elde edilebilir. Klasik mi Avangard… Read More »